Вхідна група

Мережа ресторанів «Козирна карта»
Входная группа изготовление Входная группа заказать объемная реклама Входная группа стоимость входная вывеска
входная вывеска для магазина Входная группа цена Входная группа купить Входная группа вывески объемная вывеска заказать
объемная вывеска изготовление объемная вывеска реклама входняа вывеска в магазин объемная вывеска цена Входная группа киев
заказать входную группу Входная группа недорого наружная реклама заказать наружная реклама киев наружная реклама цена
наружная реклама изготовление наружная реклама магазин входная наружная реклама входная вывеска входная вывеска киев
изготовление наружной рекламы объемные входные вывески объемные входные вывески киев объемные входные вывески заказать заказать входную группу
недорогие вывески качественная наружная реклама объемная рекламная конструкция входной вывески купить входной вывески дизайн
объемная входная группа входная вывеска заказать рекламная входная вывеска вывески у входа изготовление входных вывесок
Декоративная облицовка, входная группа, входная вывеска Входные вывески, сеть Козырная карта Вывески из композитного материала и алюминия неоновая подсветка, входная вывеска отличное сочетания качества и красоты
входные групы, входные вывески, облицовка эксклюзивные работы, широкоформатная печать студия изготовления наружной рекламы, вывесок

Вхідні групи - це саме те, що зробить перше враження на Ваших клієнтів. І якщо воно буде сприятливим, то це стане однією зі складових Вашого успіху.

Вхідна група - це об'ємна рекламна конструкція, що виконує функцію вхідної вивіски, але має більш складне і цікаве конструктивне рішення. Елементами вхідної групи є козирок, навіс, колони, декоративне облицювання прилеглих стін і дверей, неонове підсвічування. Вхідні групи, як правило, розташовуються в громадських місцях, і призначені для великого потоку людей. Тому вони повинні в першу чергу бути якісними. І саме тому до вхідних груп пред'являються підвищені вимоги по міцності і жорсткості конструкції.

вхідна група «Ресторан Харбін»
вхідна група «Ресторан Харбін»

Поряд з естетичною та іміджевою функцією, вхідна група має практичне призначення: захищає вхідну зону від дощу, снігу, падіння бурульок. Вбудоване стельове підсвічування служить додатковим освітленням у вечірній час.

Найбільш популярним матеріалом для дизайну вхідних груп є композитний матеріал і алюміній. Алюмінієві вхідні групи відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, а природні властивості матеріалу забезпечують його стійкість до шкідливих факторів навколишнього середовища і тривалий час зберігають первозданну красу конструкції.

Вхідна група
Вхідна група

Проти сонця і опадів Ваших відвідувачів, персонал і автомобільний транспорт надійно захистять спеціальні конструкції, серед яких нам хотілося б виділити козирки і маркізи.

Козирки, як різновид зовнішньої реклами, найбільш практичний варіант прикраси фасаду. Козирок має як функціональне, так і рекламне значення. При виготовленні козирків застосовується найширший спектр рекламних матеріалів, а також різні рекламні технології.

Вхідна група замовити
Вхідна група

Якщо основним завданням є захист рослин, товарів на вітрині, відвідувачів і персоналу від сонячних променів, і створення тіні на великій площі, відмінним вибором стануть маркізи. Маркізи є дуже функціональними сонцезахисними системами, які доступні в різних формах і дизайні. Важливою перевагою маркізів є можливість їх складання. Тобто якщо сонця немає - маркізу можна і не встановлювати. А сам процес створення тіні надзвичайно легкий і зручний - досить скористатися пультом управління або підняти маркізу вручну.

Незважаючи на те, що фасади можуть і не виконувати рекламну функцію (наприклад, не встановлена вивіска з назвою компанії), вони все ж є елементами зовнішньої реклами. Грамотний дизайн фасадів, високий рівень архітектурної майстерності і виконання може зробити фасад дуже ефективним засобом залучення покупців.

Висувні тенти (так звані ліктьові маркізи) дозволяють створити тіньовий козирок для вітрин магазинів, барів, кафе, а також заміських будинків. Сучасні маркізи можуть бути забезпечені електроприводами і датчиками вітру і сонця.

Вхідна група київ
Вхідна група

Кошикові маркізи - це універсальні системи, які дозволяють створити тіньовий козирок, а також ефективний засіб оформлення фасаду будівлі. Використовуються як для затемнення, так і для рекламних і декоративних цілей престижних ресторанів і солідних банків.

Висунуті маркізи сконструйовані за принципом зігненої опори, відмітна перевага - велика площа затінення. Призначені для вікон і вітрин, а також місць вуличної торгівлі, літніх кафе, котеджів, дач і т.д.

вхідна група «Магазин Антилопа»
вхідна група «Магазин Антилопа»

Маркізи, які опускаються, сконструйовані за принципом прямої опори; можливість регулювання майданчику затінення і нанесення рекламних написів. Призначені для балконів, лоджій, магазинів, барів і т.д. при високій температурі, так і в умовах морозів. Рекламні конструкції із застосуванням неону однаково ефективні як всередині приміщень, так і при зовнішньому використанні.

По кожному конкретному замовленню розробляється дизайн-проект в єдиному стилі з урахуванням Ваших побажань і архітектурних особливостей будівлі, застосовуються матеріали та технології, що відповідають всім необхідним вимогам.


Входная группа
Вхідна група

облицовка дверей, стен, входные вывески

Вхідна група виготовлення
Вхідна група

входная группа «Тир»
вхідна група «Тир»
G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт сделан компанией студии веб дизайна