Оформлення вітрин

Оформлення вітрин

На що в першу чергу звертає увагу людина, яка проходить повз магазин, ресторан або будь-якоий інший заклад? Звичайно ж, на вітрину. Правильно проведене оформлення вітрин привертає увагу. Наша компанія пропонує послуги з професійного оформлення вітрин та фасадів. Дизайн (в даному випадку оформлення вітрин) - це не тільки мистецтво графіки, але і рішення поставлених замовником завдань. Оформлення вітрин та фасадів магазинів один з важливих аспектів виробництва зовнішньої реклами в Києві. Саме оформлення вітрин як таке не можна визнати повноцінною зовнішньою рекламою, швидше за оформлення вітрини - це підмога для основного відділу зовнішньої реклами. Але в той же час не варто применшувати значимість грамотно оформленої вітрини.

Оформлення вітрин Оформлення вітрин і фасадів

Причому при оформленні вітрин перед нашими співробітниками стоять, як правило, дві мети. По-перше, потрібно наочно продемонструвати спеціалізацію компанії. Тобто при оформленні вітрин в більшості випадків нам потрібно представити споживачеві чималий обсяг інформації про ваш бізнес при мінімумі тексту. По-друге, вітрина повинна виглядати в міру оригінально і стильно, привертати увагу покупців. Крім функції посилення основної реклами, оформлення вітрин та фасадів також забезпечує інформативну частину зовнішньої реклами. Причому розумне оформлення вітрин виконується з максимальним залученням інформативної графіки і мінімальним - простого тексту. Це одна з основ: в оформленні вітрин та фасадів набагато ефективніше працює грамотна і стильна картинка, ніж сухий, нехай навіть і більш інформативний текст. Але і картинка буває різною. Найчастіше при оформленні вітрин та фасадів дизайнери використовують яскраві, помітні кольори і не зовсім доцільні - але зате красиві зображення. Це не зовсім вірно, оскільки при оформлення вітрин вкрай важливо не упустити грань стилю і сполучуваності.

вітрина виготовлення
Вітрина

Наприклад, вітрини магазину, що продає класичний чоловічий одяг, не страждатимуть від строкатої колірної гами. Оформлення подібних вітрин буде виконано в класичному стилі, що ідеально вписується в концепцію магазину. Як протилежний приклад можна взяти магазин молодіжного одягу, одягу, який знаходиться на піку модних тенденцій. В даному випадку буде розроблений зовсім інший дизайн оформлення вітрин: молодий, зухвалий, що у всьому ламає класичні підвалини. Крім самої спеціалізації, вкрай важливий імідж вашого бізнесу. Як приклад також можна привести оформлення вітрини аптеки, в якому дизайнер використав повітряні кулі та інші елементи свята - так, результат яскравий, але аж ніяк не підходить до оформлення вітрин аптек. Відштовхуючись від цих простих правил, фахівець з оформлення вітрин легко зможе створити наприклад стильно оформлену вітрину магазину чоловічого одягу, що не страждає надлишком непотрібних тут кольорів.

якісне та естетичне оформлення зовнішня реклама

Для компанії, яка зарекомендувала себе, навряд чи буде доречно оформлення вітрин в нарочито агресивному стилі. У той час як молоді, але амбітні підприємства найімовірніше віддадуть перевагу оформленню вітрин саме в зазначеному вище напрямку. Наші дизайнери відмінно бачать цю грань між іміджем і саморекламою. При створенні дизайн-документа для оформлення вітрин ми завжди відштовхуємося від побажань і приблизного бюджету замовника. З цього випливає, що навіть з мінімальними вкладеннями ви можете розраховувати на якісне оформлення вітрин. Насправді ж велика сума грошей, витрачена не рекламу, не зобов'язана передбачає колосальний успіх і сотні клієнтів. Дуже важливо те, як буде зроблена реклама, оформлення вітрин та фасадів будівель. До речі, оформлення вітрин магазинів - цікава і серйозна задача для дизайнера, оскільки дозволяє показати власне почуття стилю і міри. Треба сказати, що в оформлення вітрин слід чітко бачити межу між вже існуючими іміджем компанії і заново розроблюваною саморекламою. Природньо, при наявності у компанії брендбуку, дизайнери створюють макет для оформлення вітрин та фасадів в точній відповідності з ним. У цьому випадку на долю виробників зовнішньої реклами залишається лише якість і акуратність - що, до речі, теж не мала відповідальність.

дизайн вітрин
Вітрина

Варто нагадати про те, що при оформленні вітрин використовуються найрізноманітніші матеріали і технології. Починаючи від простого зображення, роздрукованого на тканині або папері великого формату, і закінчуючи створенням всякого роду декорацій. Для виробництва зображень великих форматів використовуються найновіші технології в області друку. Це вкрай важливо при оформленні вітрин, адже в області дизайну будь-якої рекламної продукції мало не першу роль грає якість. Як правило, оформлення вітрин проводиться за допомогою вінілових плівок - зображення ж вирізається плоттером або наноситься способом широкоформатного друку. Завдяки цьому, оформлення вітрин та фасадів може містити буквально будь-яку графіку і поєднувати все потрібні кольори. Для більш складного оформлення вітрин та фасадів використовуються інші елементи зовнішньої реклами. Наприклад, цілком можливі поєднання оформлення вітрин плівкою і неонової реклами, або ж об'ємних елементів з пластику і оргскла.

вітрини виготовлення
Вітрина

Також, в залежності від спеціалізації вашого бізнесу та ваших власних ідей, оформлення вітрин може включати конструкції з квітами, манекени і т.д. Крім того, при оформленні вітрин вкрай важливу роль відіграє штучне освітлення. Наявність подібного освітлення збільшує потік відвідувачів в темний час доби і вигідно виділяє вас серед неосвітлених і погано освітлених приміщень. Варто сказати, що вміння правильно використовувати світлові об'єкти в оформленні вітрин також позитивно характеризує наші послуги. Наша компанія завжди стежить за наближенням свят і спеціально для них готує особливі макети для оформлення вітрин.

макети для свят оригінальне рішення для реклами

Не потрібно повторювати, що найяскравішим і великим святом в наш час є Новий Рік. Зважаючи на це ми пропонуємо новорічне оформлення вітрин та фасаду будівель. Ми прекрасно знаємо, що практично всі компанії намагаються прикрасити свої приміщення і оформити вітрини до свята, яке наближується. Саме тому для кожного замовлення ми виготовляємо строго індивідуальне новорічне оформлення вітрин. Втім, і оригінальність буває зайвою, і при новорічному оформленні вітрин наші фахівці не будуть далеко відходити від основних дизайнерських рішень, прийнятих у вашій фірмі. У випадку з новорічним оформленням вітрини роль штучного освітлення можуть грати неонове освітлення і гірлянди, за допомогою яких наші фахівці зроблять певне зображення або напис.

вітрина «tuso»
вітрина «tuso»
вивіски вітрини
вітрина «tuso»

Також при бажанні замовника наші фахівці перетворять просте новорічне оформлення вітрин на справжнє мистецьке полотно, свого роду сюжетну композицію. Крім того, подібне оформлення вітрини може зажадати включення в загальну композицію логотипу вашої компанії. Проблема такого роду легко вирішується нашими співробітниками. Символом Нового Року є ялинка. Наші дизайнери зможуть виготовити дизайн новорічного оформлення вітрини, який не буде залежати від стандартного уявлення про це свято. У той же час прикрашена ялинка пізнавана людьми, тому класичним макетам новорічного оформлення вітрини наявність всіх відомих символів свята піде тільки на користь.

Оформлення вітрин київ
Оформлення вітрин


Оформлення вітрин замовити
Оформлення вітрин

Словом, новорічне оформлення вітрин буде залежати від ваших рішень і політики ведення бізнесу. Важливо нагадати і про те, що Новий Рік відомий як сезон покупок. Будь-якій людині доводиться купувати безліч подарунків усім близьким і рідним. Тому передноворічні місяці обіцяють колосальний прибуток у магазинах з найрізноманітніших напрямків. Оригінальне і якісне новорічне оформлення вітрин та фасадів, виготовлене нашою компанією, допоможе вам залучити безліч покупців. З усього вищесказаного видно, що у нашої компанії є досвід оформлення вітрин різної складності, оформлення вітрин кардинально розрізняється тематики. Будь то новорічне оформлення вітрин або оформлення вітрин для майбутнього дня захисника вітчизни - наші професіонали підходять до кожного замовлення індивідуально.

оформление на заказ, эксклюзивные работы
Вітрина

Ми розглянемо ваші пропозиції і разом обговоримо всі можливі варіанти оформлення вітрин та фасадів приміщення вашого бізнесу. Створюючи успішну компанію, подбайте про її «обличчя»: вітрини і вивіски. За допомогою якісного оформлення вітрин та фасадів будівлі ми виділимо вашу компанію із загальної сірої маси! Ми подбаємо про оформлення вітрин, про те, щоб ваше «обличчя» запам'ятали!

оформления витрин и фасадов инетересные решения оформления предприятий

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт сделан компанией студии веб дизайна