Банерні вивіски

Банерні вивіски (розтяжки, панно)
банерные вывески изготовление наружной рекламы Банерные вывески недорого Банерные вывески в Киеве заказать рекламный баннер
стоимость банерной вывески Банерная вывеска по низким ценам несветовая рекламная вывеска рекламная растяжка преимущества банерной вывески
Банерная вывеска под заказ Банерные вывески недорого в Киеве изготовление наружной рекламы Банерные вывески от студии дизайна АРКА монтаж рекламных вывесок
монтаж наружной рекламы стоимость баннерной вывески цена баннерной вывески заказать баннерную вывеску в Киеве каталог баннерных вывесок

фотографии баннерных вывесок баннерная вывеска под заказ лучшие банерные вывески

Банерні вивіски (розтяжки, панно) - несвітлова рекламна вивіска, яка виготовляється методом нанесення повноколірного друку на банерну тканину (вініл). Вінілове полотно - щільна, але в той же час пластична основа. Габаритні розміри такої реклами практично безмежні, тому що завдяки спеціальним технологіям споювання або склеювання окремих полотен банера можна створювати панно будь-яких розмірів. Час служби таких вивісок вимірюється роками, як правило не менше 3-х років, банер добре переносить і сніг, і дощ, і вітер. Стійкість і яскравість фарб залежить від технології нанесення зображень. Численні способи комп'ютерного друку дозволяють відтворювати всі колірні нюанси, подробиці і деталі зображення.

При великих габаритних розмірах вивіски мають внутрішній металокаркас - зварену раму з профільної труби. У темну пору доби вивіски можна підсвічувати зовнішніми світильниками.

Банерна вивіска
Банерна вивіска

Банерні вивіски зазвичай відрізняються великим розміром, а виконуються на тканині, пластику або іншому недорогому носії друкованим способом або за допомогою плівки (оракал). Такі вивіски доцільно використовувати, якщо передбачається їх велика площа, а контакти з аудиторією мають місце бути лише в денний час доби. Ввечері та вночі, навіть з підсвічуванням, такі вивіски погано привертають увагу і неважливо сприймаються.

Як відомо, ефективність зовнішньої реклами безпосередньо пов'язана до її "видовищності". І рекламісти готові розбитися в коржик, аби знайти новий прийом подачі матеріалу, оригінальну технологію або унікальний рекламоносій. Банерна тканина, що кілька років тому з'явилася в Росії,  встигла отримати гарну репутацію, завдяки великій кількості незаперечних переваг.

Ви дозволите з вами познайомитися ...

Що ж таке банер (або PVC тканина)?

Це, висловлюючись алегорично, тришаровий бутерброд. В середині - армована сітка з ниток поліестеру, по обидва боки - шари PVC. Плюс одна з поверхонь тканини (а то і обидві) покрита додатковим лаковим шаром. Це необхідно для подальшого повноколірного друку на банері, а також для міцності прилягання плівки, яка самоклеїться, при виконанні аплікації.

Чим же хороший банер?

Головні його переваги - довголіття, компактність і відносна простота в роботі. Він зручний в транспортуванні (досить просто скачати тканину в рулон), досить легко монтується і демонтується. А по такому параметру як "довголіття" у банерної тканини взагалі немає конкурентів (говоримо про матеріали аналогічного призначення) - вона всепогодна, не боїться атмосферних опадів, перепадів температури та ін.

Банерна вивіска замовити
Банерна вивіска

Особливу цінність ці якості набувають під час передвиборних кампаній, коли кандидатам доводиться возити агітаційні матеріали по містах і селах, а також для створення транспарантів при проведенні рекламних акцій (розпродажі, знижки), виставок, фестивалів, спортивних заходів. З банера виходять прекрасні маркізи, онінги, літні кафе, навіси, тенти. Але основна сфера його застосування - білборди (3мх6м), перетяжки (1мх14м) і брандмауери із застосуванням повноколірного друку.

Дуже важливо ще відзначити високу технологічність тканини. Причому існує цілий набір як традиційних, так і спеціальних інструментів і агрегатів, що дозволяють полегшити роботу з банером, зробити її швидкою і більш якісною.

Найбільш просто справа йде з виробництвом перетяжок.

Наприклад, нам необхідна "заготовка" для подальшої аплікації плівкою. Для цього ми розмотуємо рулон, з якого потім вирізаємо відповідний розмірам перетяжки плюс припуск на шви шматок полотна. Після чого по довгій стороні полотна виготовляються "кишені" із закладеною в них мотузкою (як правило лляна 8 мм). По короткій стороні "кишеня" робиться без мотузки. Далі по периметру встановлюються люверси з кроком 1 метр (до пристосування для установки люверсів ми ще повернемося). "Заготовка" готова для подальшої роботи (наклеювання плівки).

Найчастіше доводиться мати справу з полотном, на яке наноситься повнокольоровий друк. В цьому випадку всі операції повторюються. Тільки в результаті виходить готовий до монтажу продукт зовнішньої реклами.

Банерна вивіска «КИЙАВІА»
Банерна вивіска «КИЙАВІА»

Якщо маємо справу не з перетяжкою (наприклад, брандмауер, панно, літнє кафе, парасольки), то спочатку створюється і затверджується макет. Потім зварюється металева конструкція. На жаль, в реальному житті часто виходить так, що процес виготовлення конструкції і крою ведеться одночасно .. А потім при монтажі виявляються огріхи такої "одночасності". При роботі з брандмауерами, що перевищують розміри повнокольорових зображень (які видаються принтерами до 5 метрів), навісами для літніх кафе (площа навісу може досягати і 100 м 2) виріб зварюється з окремих шматків полотна. Тому дуже важливо правильно і точно провести розкрій дорогого матеріалу.

Отже, при зварюванні шматки полотна прикріплюються до столу. Існує три способи кріплення тканини. Перший - за допомогою степлера. Другий - пов'язаний з використанням металевих напрямних, вставлених в кишені. Третій - з установкою люверсів і подальшим натягом полотна капроновою мотузкою, пропущеною через них.

Банерна вивіска «Bocconcino»
Банерна вивіска «Bocconcino»

Після крою, зварювання швів і "кишень" встановлюються люверси - кріплення, необхідні при монтажі (натягуванні на каркас готового виробу і т.д.). Для цієї операції необхідні пробійник і "установча машинка" (Пуассон і матриця). Все кріплення і пристосування до нього виробляються як зарубіжними так і вітчизняними виробниками. Як показує практика, наш народ вважає за краще користуватися дешевими машинками "самопального" виробництва, зробленими мало не в гаражі або дешевими китайськими.

І останнє: монтаж перетяжок здійснюється за допомогою автовишок на спеціальну тросову систему, полотен білбордів - на готові щити, навіси літніх кафе - на готовий каркас.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт сделан компанией студии веб дизайна